IVORY energy

JESTEŚMY ODPOWIEDZIALNYM DOSTAWCĄ CIEPŁA DLA MAŁYCH I WIELKICH KLIENTÓW

Osiedle Nový Knín

Wymieniliśmy przestarzały i nieekonomiczny system dwóch domowych kotłowni spalających paliwa stałe na centralne źródło ciepła spalające biomasę drzewną. Dzięki pellecie drzewnym udało nam się znaleźć ekonomiczne rozwiązanie, które jest zarówno oszczędne jak i przyjazne dla środowiska.

Pokaż referencje

Szkoła Podstawowa Čachovice

W budynku szkoły podstawowej w gminie Čachovice, wymieniliśmy źródło na paliwa stałe, na kocioł spalający pellet z biomasy. Zaoszczędzone środki na ogrzewanie, szkoła przeznaczy na inne ważne wydatki.

Pokaż referencje

Przebudowa centralnej sieci ciepłowniczej w miejscowości Roztoki u Křivoklátu

Brud i miał zastąpiła biomasa drzewna. Kotłownię węglową, uciążliwą w obsłudze, która nie spełniała limitów emisji, przebudowaliśmy na nowoczesną, automatyczną kotłownię na zrębki drewna. Projekt przebudowy centralnej sieci ciepłowniczej w miejscowości Roztoky u Křivoklátu jest współfinansowany przez Unię Europejską.

Pokaż referencje

Rekonstrukcja sieci cieplnej w gminie Kovářská

Miasteczko Kovářská zgłosiło potrzebę gruntownej rekonstrukcji centralnej sieci cieplnej. Nieekonomiczny i przestarzały system oparty na spalaniu paliw stałych, wymieniliśmy na nowoczesny kocioł na biomasę, spalający pellet drzewny.

Pokaż referencje

Budynki mieszkalne w Solenicy

Dokonaliśmy odłączenia trzech budynków mieszkalnych w Gminie Solenice od instalacji ciepłowni do instalacji kotłowni na biomasę w piwnicach poszczególnych obiektów. Naszym zamiarem było nie tylko zapewnić niezawodny i ekologiczny sposób ogrzewania, ale również zapewnić oszczędności. I to się powiodło!

Pokaż referencje

Dom Seniora w miejscowości Hostomice-Zátor

W domu seniora w gminie Hostomice-Zátor wymieniliśmy wysłużoną kotłownię koksową, na godnego następcę: małą, kontenerową ciepłownię na biomasę.

Pokaż referencje

ZAINTERESOWAŁO PAŃSTWA NASZE ROZWIĄZANIE?

Z pewnością mają Państwo pytania. Jesteśmy na nie przygotowani, więc prosimy o kontakt pisemny lub telefoniczny. Jesteśmy tutaj dla Was.