IVORY energy

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE DLA LEPSZEJ PRZYSZŁOŚCI

Źródła ciepła, które budujemy i finansujemy, wykorzystują głównie odnawialne źródła energii. Pellet drewniany należy do najbardziej przyszłościowych lokalnych paliw. Nie tylko dlatego że są łatwe do magazynowania i łatwo z nimi manipulować, ale również dlatego, że ich spalanie jest bardzo wydajne. Są idealny rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie potrzebne jest czyste, proste i przyjazne cenowo źródło energii.

Myślimy o zielonej przyszłości

Waszej i naszej. Dlatego dajemy pierwszeństwo źródłom ciepła, które mają przyszłość = biomasie. Pellet drzewny ma wysoką kaloryczność a emisja CO2 jest 10 krotnie niższa niż w przypadku paliw kopalnych. W przypadku wymiany tradycyjnego źródła węglowego na pellet wyraźnie obniża się emisja szkodliwych substancji(zwłaszcza siarki, CO, metali ciężkich i pyłu), które są uwalniane do atmosfery.

Myślimy o zielonej przyszłości

Przyszłość paliw z biomasy

Pellet jest odnawialnym naturalnym produktem i będzie w odróżnieniu do ropy, gazu czy węgla dostępny również dla przyszłych pokoleń. Do produkcji pelletu drzewa nie są ścinane, ale wykorzystywane są odpady z przemysłu drzewnego. W całej Europie wyrasta każdego roku więcej drzew niż się ich wycina. Np w lasach Czech zasoby drewna od roku 1930 zwiększyły się ponad dwukrotnie. Pellet zawiera ponadto bardzo małą ilość popiołu, który może być wykorzystywany jako wysokiej jakości nawóz.

Przyszłość paliw z biomasy

Oszczędności dla Państwa budżetu

Ogrzewanie pelletem drewnianym jest niezwykle wydajne. W odpowiednio zaprojektowanych przez nas źródłach ciepła osiągamy dla naszych klientów całkiem sympatyczne oszczędności sięgające co najmniej 15 %.

Oszczędności dla Państwa budżetu

ZAINTERESOWAŁO PAŃSTWA NASZE ROZWIĄZANIE?

Z pewnością mają Państwo pytania. Jesteśmy na nie przygotowani, więc prosimy o kontakt pisemny lub telefoniczny. Jesteśmy tutaj dla Was.